Великобілозерська районна державна адміністрація

30-річчя Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2016 09:18
Кількість переглядів: 680

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і відзначення у квітні 2016 року 30-ї річниці Чорнобильської трагедії в загальноосвітніх навчальних закладах протягом квітня 2016 року проведені концерти, виставки, експозиції, уроки пам'яті, пов'язані із 30-ю річницею Чорнобильської катастрофи; бесіди, зустрічі, присвячені пам'яті жертв Чорнобиля за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2016 року – в день 30-ї річниці Чорнобильської трагедії в закладах освіти району будуть проведені лінійки пам'яті, хвилини мовчання.

28 квітня 2016 року загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади району долучаться до онлайн-відеотрансляції просвітницько-інформаційної лекції-бесіди на тему ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка проводиться відділом національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту разом із Українським інститутом національної пам'яті та громадською ініціативою "Освітня асамблея".  Лектор заходу – координатор енергетичного відділу Національного екологічного центру України Пасюк О.Г.

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень