Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації

Переглядів: 257

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко, 06 червня 2018 року, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. В роботі засідання взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації соціального направлення, Великобілозерської сільської ради, Центру соціальних послуг та правоохоронних органів.

До порядку денного включено питання: про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу та оформлення документів на будинок, де зареєстрована та проживає малолітня дитина; 4 питання про стан виконання батьківських обов’язків щодо виховання та утримання 13 малолітніх та неповнолітніх дітей; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей райдержадміністрації та Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради. За результатами роботи комісії винесено відповідні рішення та визначено відповідальних виконавців.

 

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин