Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Атестати про повну середню освіту отримають майже 8 тисяч випускників шкіл

Дата: 11.05.2017 09:23
Кількість переглядів: 410

У школах області готуються до організованого закінчення навчального 2016/2017 року. Свято Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах заплановано на 26 травня. 

За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у цьому році 13519 випускників 9-х класів денних загальноосвітніх навчальних закладів області отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту  та 7964 випускники 11-х класів - атестати про повну загальну середню освіту.

Наразі у навчальних закладах  готуються до забезпечення  проведення державної підсумкової атестації. Зокрема, у четвертих класах державна підсумкова атестація проводиться з української мови, читання та математики у терміни, визначені закладом. При цьому в початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

У дев’ятих класах державна підсумкова атестація проводитиметься з трьох предметів: обов’язково з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який  обирає педагогічна рада школи.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів розпочнеться 23 травня обов'язковим складанням атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання, 31 травня та 02 червня - з математики чи історії України за вибором учнів, а також третього предмета за вибором. Усі  державні підсумкові атестації проводяться у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

У загальноосвітніх навчальних закладах області  заняття завершаться у день, визначений самим навчальним закладом. Департамент освіти і науки облдержадміністрації з метою забезпечення організованого закінчення навчального  року пропонує провести свято Останнього дзвоника у всіх загальноосвітніх навчальних закладах у єдиний день - 26 травня.

За рішенням закладу після завершення навчальних занять для учнів 1-8-х та 10-х класів можуть бути організовані  екскурсії та навчальна практика.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів після оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання – тобто  після 19 червня. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили дев’ятий клас, у терміни, визначені навчальними закладами, після завершення державної підсумкової атестації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень