Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 05.05.2017 09:24
Кількість переглядів: 389

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995  №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 400 домогосподарствам на тверде паливо та скраплений газ.         

Виплачено щомісячну допомогу інваліду війни 3 групи, статус якому встановлено за безпосередню участь в антитерористичній операції, відповідно до обласної програми «Назустріч людям» в сумі – 500 грн. Відповідно до зазначеної Програми було перераховано кошти Великобілозерській аптеці № 78 в сумі – 1434,70 грн. з метою надання пільг для медичного обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

За кошти державного бюджету, з метою оздоровлення дітей пільгових категорій, направлено двох дітей з малозабезпечених сімей до ДПУ «МЦД» Артек».   

За інформацією Управління                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень