Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запорізька область готова приймати та розміщувати жителів Авдіївки

Дата: 02.02.2017 09:32
Кількість переглядів: 305

Запорізька область готова надати допомогу жителям Авдіївки та  місця для їх поселення у разі евакуації постраждалих унаслідок загострення військового конфлікту. У цьому запевнив начальник регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО Микола Головань.

- За попередніми даними, у разі евакуації населення Авдіївки допомога знадобиться близько 12 тисячам громадян. Їх планується перевезти у найближчі до міста  населені пункти.  У разі необхідності Запорізька область готова прийняти нових переселенців. Зокрема, в регіоні залишається ще майже 300 вільних місць для поселення, а також створено певний резерв. Також уже готовий для поселення людей гуртожиток у Новомиколаївському районі, проте наразі у його відкритті немає гострої необхідності, тому це приміщення на сьогодні залишається в резерві. Ми щоденно відслідковуємо ситуацію та координуємо спільну роботу. Наразі ситуація спокійна, немає ажіотажу звернень. Запорізький регіон готовий надавати всіляку необхідну допомогу, - наголосив Микола Головань.

На сьогодні, за інформацією регіонального штабу, в області зареєстровано 69 тисяч 583 внутрішньо переміщених осіб. Щодня за допомогою фахівців звертається близько 10-15 людей, це дещо більше ніж було на початку року. Вже традиційно питання переселенців стосуються поновлення документів, отримання житла, реєстрації, надання матеріальної чи гуманітарної допомоги.

Наразі в області залишається 292 вільних місця для поселення, з них 172 місця - у модульному містечку в Запоріжжі. 


 


 

Управління у справах преси та інформації 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень