Великобілозерська районна державна адміністрація

Агенція регіонального розвитку отримала нові повноваження

Дата: 08.11.2016 09:35
Кількість переглядів: 386

У зв`язку зі створенням Агенції регіонального розвитку Запорізької області виникла необхідність внесення змін до Програми розвитку міжнародної діяльності та залучення іноземних інвестицій  в економіку Запорізької області на 2016-2018 роки.

Агенція регіонального розвитку Запорізької області  створена для  підвищення інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародної технічної допомоги для регіонального розвитку, створення умов для інституційного та інфраструктурного розвитку.

За словами начальника Управління  зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артура Бойка, метою внесення змін є надання Агенції регіонального розвитку повноважень для реалізації Програми.

Для цього Агенцію регіонального розвитку включили до переліку виконавців Програми розвитку міжнародної діяльності та залучення іноземних інвестицій  в економіку Запорізької області на 2016-2018 роки.

Програмою передбачаються заходи, виконавцями і активними учасниками яких є Запорізька облдержадміністрація, Запорізька обласна рада, міськвиконкоми міст обласного значення, районні державні адміністрації та районні ради, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізька торгово – промислова палата, а також підприємства, установи та організації різних форм власності.

За результатами впровадження Програми очікується створення сприятливих умов для підвищення промислового потенціалу регіону, збільшення ємності внутрішнього ринку та експортних можливостей, розвиток міжнародної кооперації та реалізація регіональних інвестиційних проектів.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень