Великобілозерська районна державна адміністрація

Для безхатченків починають працювати пункти гарячого харчування

Дата: 08.11.2016 09:39
Кількість переглядів: 424

Щороку в рамках виконання обласної програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, організовується гаряче харчування безпритульних та громадян, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період.

На забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні цього року  передбачено 120 тис. грн. з обласного бюджету.

Пункти гарячого харчування розпочинають свою роботу та до 15 листопада відкриються всі 16 пунктів у містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Приморському, Якимівському, Чернігівському районах.

Годувати безхатченків будуть першою (суп або борщ) та другою (каша пшенична чи гречана з котлетами чи сосисками) стравами, а також надаватиметься чай та хліб.

В області за станом на 01.11.2016 функціонують 14 центрів (служб/відділень) обліку бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які втратили соціальні зв'язки.

У цьому році центрами було взято на облік 256 безпритульних осіб, відновлено документи 61 бездомній особі, зареєстровано за адресами  центрів обліку 204 безхатчинків, більше  тисячі бездомним  надано соціальні послуги. Всього на обліку в центрах перебуває  1139 осіб.     

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень