Великобілозерська районна державна адміністрація

Петро Порошенко: Мої дії по передачі прав на бізнес абсолютно відкриті

Дата: 12.04.2016 09:12
Кількість переглядів: 645

Президент України Петро Порошенко провів зустріч та відповів на запитання журналістів у Національному прес-клубі Японії під час офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави пояснив журналістам як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії.

«Після того, як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку – Rothschild Group», - підкреслив Петро Порошенко.

Водночас, Президент пояснив, що для того аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, «в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти».  «Таким чином, ми змогли відділити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента», - підкреслив Глава держави.

«Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків», - заявив Петро Порошенко.

«Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського  Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів «панамського списку», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент повідомив також, що планує провести реформу в Україні з деофшоризації бізнесу. «Це важлива частина майбутніх реформ – прозорість, відкритість та зрозумілі кроки», - додав він.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень