Великобілозерська районна державна адміністрація

На військову службу за контрактом відправились майже 1500 запоріжців

Дата: 05.07.2016 09:40
Кількість переглядів: 482

У Запорізькому обласному військовому комісаріаті під керівництвом обласного військового комісара полковника Олександра Біди відбулася розширена службова нарада за участю заступників, начальників відділів облвійськкомату та військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів області, яка була присвячена підсумкам службової діяльності за ІІ квартал 2016 року.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов проаналізував стан військової дисципліни та правопорядку серед особового складу  облвійськкомату та районних військкоматів області. За словами офіцера, у ІІ кварталі 2016 року злочинів та подій не обліковано. Краще вирішувались питання щодо зміцнення військової дисципліни, профілактики правопорушень  у Токмацькому, Центральному, Оріхівському військових комісаріатах.

Також офіцер визначив пріоритетні напрямки діяльності щодо поліпшення морально-психологічного стану особового складу, удосконалення профілактичної роботи по викоріненню корупційних правопорушень, зміцнення військової дисципліни та правопорядку у серед особового складу військових комісаріатів області.

Заступник обласного військового комісара – начальник відділу комплектування та призову полковник Юрій Бойко доповів про повне виконання планових завдань із залучення громадян на військову службу за контрактом та призову на строкову військову службу. У ІІ кварталі результатом роботи військових комісаріатів області стало підписання контракту на проходження військової служби майже 800-ми та призов на строкову військову службу 750-ти мешканців Запорізької області. Загалом з початку року на військову службу за контрактом відправились майже 1500 мешканців Запорізької області.

По закінченню службової наради обласний військовий комісар полковник Олександр Біда визначив головні завдання щодо зміцнення військової дисципліни та правопорядку, підготовки до осінньої призовної кампанії, удосконалення роботи по прийому громадян на військову службу за контрактом.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень