Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Напередодні Дня працівників освіти...

Переглядів: 227

Щорічно в Україні, у першу неділю жовтня, своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

Напередодні Дня працівників освіти, 04 жовтня 2018 року, у Великобілозерському районі відбулися урочистості та святковий концерт. Працівників освітньої галузі району привітали голова райдержадміністрації А.Ярмоленко, секретар Великобілозерської сільської ради Т.Ходус та в.о.начальника відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Н.Подорожко.

Голова райдержадміністрації А.Ярмоленко висловила слова подяки представникам освітньої спільноти району за їх творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність та  побажала успіхів в благородній справі виховання і навчання підростаючого покоління.

Освітянам, які протягом року відзначилися найкращими здобутками, вручено грамоти і квіти. Свято продовжилось розважальною концертною програмою, яку підготували представники закладів культури району.

« повернутися до списку новин