Великобілозерська районна державна адміністрація

В області затверджують містобудівну документацію

Дата: 05.07.2016 09:41
Кількість переглядів: 476

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Олександра Билима відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На засіданні розглянуто проект містобудівної документації «Детальний  план території с. Семенівка в межах вулиць Європейська та Зелена Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області» та надано консультації щодо проектів містобудівної документації: «Детальний план території орієнтовно площею 4,2392 га за межами населеного пункту для розміщення комплексу будівель зернового току розташованих за почтовою адресою: вул. Шевченка, 60, с. Чапаєвка»; «Генеральний план з зонінгом с. Відродження Мелітопольського району Запорізької області».

Проект «Генеральний план з зонінгом с. Відродження Мелітопольського району Запорізької області» було схвально сприйнято членами архітектурно-містобудівної ради. Також відзначено високий рівень вирішення архітектурно-планувальних та соціальних питань.

Стосовно «Детального плану території орієнтовно площею 4,2392 га за межами населеного пункту для розміщення комплексу будівель зернового току розташованих за почтовою адресою: вул. Шевченка, 60, с. Чапаєвка, на території Чапаєвської сільської ради, Пологівського району Запорізької області», члени ради обговорили проблемні питання, висловили зауваження та надали пропозиції щодо доопрацювання проекту. Проект рекомендовано до повторного розгляду на архітектурно-містобудівній раді.

Архітектурно-містобудівною радою при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації погоджено та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому законом порядку проект «Детальний  план території с. Семенівка в межах вулиць Європейська та Зелена Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень