Великобілозерська районна державна адміністрація

При відзначенні Дня Перемоги головне – дійти до кожного ветерана

Дата: 12.04.2016 09:42
Кількість переглядів: 607

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін під час наради з підготовки до відзначення в області Дня Перемоги.

- Нами розроблено план обласних заходів, у якому дотримується минулорічна концепція: 8 травня відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 травня – День Перемоги над нацизмом. Головним заходом традиційно залишиться телевізійний марафон  «Пам’ять», який ми плануємо провести 5 травня, - повідомив посадовець.

Едуард Гугнін акцентував увагу на необхідності оточити турботою ветеранів, особливо реальних учасників бойових дій Другої світової війни. Адже їх в області залишилося зовсім небагато – 2679, у більшості з них уже поганий стан здоров’я. Тому важливо привітати кожного з них,  відвідати вдома тих, хто не в змозі брати участь у святкових заходах. З цього приводу заступник голови-керівник апарату (стажування) Зінаїда Бойко додала, що у багатьох ветеранів є невирішені проблеми, особливо побутові. Тож відповідні служби повинні завчасно подбати, щоб допомогти їх розв’язати.

Особливістю святкування, як і торік, буде поєднання вшанування ветеранів  Другої світової та учасників АТО. За словами Едуарда Гугніна, є намір виготовити альбом пам’яті, присвячений загиблим героям АТО, яких в області вже налічується 123. Червоною ниткою повинна проходити теза про спадковість поколінь, виражена у готовності захищати свою землю від ворога.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень