Великобілозерська районна державна адміністрація

Реконструкція будівлі для Центру реабілітації учасників АТО розпочнеться наступного року

Дата: 08.11.2016 09:44
Кількість переглядів: 302

Відбулася робоча виїзна нарада на території госпіталю для ветеранів Другої світової війни, на базі якого планується створити перший у Запоріжжі Центр реабілітації учасників бойових дій. У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, головний лікар закладу Тетяна Ярмощук, представники структурних підрозділів.

Учасники наради ознайомилися зі станом території та будівель, обговорили проблемні питання та першочергові завдання.

Територія майбутнього центру наразі знаходиться в занедбаному стані, будівлі корпусів у деяких місцях рушаться, жодних діючих комунікацій немає. Незважаючи на те, що учасники АТО та волонтери на території вже провели перший суботник, роботи там більш ніж достатньо. Заклад три роки  простояв, за цей час територія навіть не прибиралась.

Очікується, що майбутній центр буде розрахований на 160 місць. Провести реконструкцію планується в кілька етапів. По-перше,  насамперед необхідно прибрати територію, очистити дороги та під’їзди до корпусів, демонтувати розвалені стіни будівель, які не підлягають ремонту, та реконструювати те, що ще можливо.

- За умови об’єднання зусиль облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної ради, волонтерів, учасників АТО та активістів, за умови фінансування та залучення грантів є реальна можливість за 1-1,5 року відкрити новий центр. Проект  реконструкції необхідно завершити до кінця року і затвердити на сесії обласної ради, щоб уже в наступному році отримувати фінансування. За планами це буде не лише реабілітаційний центр, а унікальний медично-оздоровчий комплекс з додатковою рекреаційною зоною. Надалі можна буде розширювати та добудовувати центр, який надасть потужного розвитку місцевій інфраструктурі. Затвердивши план роботи, ми поступово за кілька черг зможемо створити та відкрити цей унікальний та такий необхідний для області заклад, - наголосив Едуард Гугнін.

Ветерани та учасники АТО, а також волонтери та активісти готові надавати  посильну допомогу. Наприкінці цього тижня вони збираються на черговий суботник, щоб прибрати територію від порослі та чагарника.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень