Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Поки солдати боронять нашу незалежність та життя на Сході держави, запоріжці мають допомогти їм усім необхідним»

Дата: 12.04.2016 09:44
Кількість переглядів: 653

Під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА, що відбулася під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, особливу увагу було приділено виконанню плану відбору кандидатів на військову службу за контрактом у І кварталі 2016 року.

За словами керівника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сергія Василини, планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на І квартал 2016 року становить 830 осіб.  За даними на 31 березня, військовими комісаріатами області на військову службу за контрактом прийнято 498 військовозобов’язаних. Ще 192 кандидатів відправлено до навчальних центрів Збройних Сил України. Планується, що кількість людей, прийнятих на військову службу за контрактом, досягне 690 військовозобов’язаних, тобто 83% від планового завдання.

Значних показників у виконанні планових завдань з відбору на контрактну військову службу досягли: у м. Бердянськ, м. Мелітополь, м. Токмак, Дніпровському, Комунарському, Хортицькому і Шевченківському районах міста Запоріжжя, а також у  Бердянському та Великобілозерському районах. Незадовільно    виконують державне завдання у м. Енергодар - 40%, Гуляйпільському - 42%, Новомиколаївському - 33 % та Чернігівському - 35 % районах.

Загалом у звітний період органами місцевої влади спільно з військовими комісаріатами області проведено активну роботу щодо пошуку, відбору та залучення на військову службу за контрактом кандидатів з числа громадян призовного віку та військовозобов'язаних. Облдержадміністрацією забезпечено чотири перевезення автотранспортом кандидатів на контрактну військову службу до навчальних центрів. У райдержадміністраціях та органах місцевого самоврядування призначено посадових осіб, які відповідають за виконання заходів із залучення на військову службу за контрактом.

Також Сергій Василина повідомив, що на виконання Указу Президента України  «Про шефську допомогу військовим частинам ЗСУ, Національної гвардії та Державної прикордонної служби» та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації затверджено план заходів з надання допомоги військовим частинам. За підсумками 2015 року обласною та районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, волонтерськими та громадськими організаціями області шефську допомогу було надано військовим частинам на загальну суму 22 мільйони 940 тисяч гривень. У 2016 році ця сума вже становить 1 мільйон 273 тисячі 170 гривень.

Костянтин Бриль уточнив, що матеріальна допомога військовим  надається у вигляді продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, матеріально-технічних засобів та фінансових ресурсів, а також здійснюється ремонт автотехніки, фінансуються ремонтні роботи приміщень, виділених для новостворених районних військових комісаріатів, та приміщень для розміщення загонів оборони при районних військових комісаріатах.

- Останнім прикладом такої допомоги можна вважати військову частину в Мелітопольському районі. Після виїзду на місце нами було передано на ремонт п’ять  одиниць техніки, що потрібна солдатам під час несення служби. А нині влада регіону працює над придбанням  двох модульних боксів для проживання в них військовослужбовців. Кожен з них може вмістити 32 людини і коштує близько 300 тисяч гривень.  Районними адміністраціями будуть придбані ліжка та мийний комплекс. Поки ці хлопці боронять нашу незалежність та життя на Сході держави,  запоріжці мають допомогти їм усім необхідним, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень