Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу архівного відділу райдержадміністрації

Дата: 05.05.2017 09:46
Кількість переглядів: 414

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» проводиться робота щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.

Протягом тижня складено 2 електронні картки обліку роботи з юридичною особою, в діяльності якої утворюються документи Національного архівного фонду, проведено роботу щодо наповнення справ фондів.

Надано 5 консультацій працівникам організацій з питань архівної справи та діловодства, а також, виборчій комісії з питань передачі на зберігання до архівного відділу бюлетенів, списків виборців та контрольних талонів з виборів від 30.04.2017.

Протягом тижня підготовлено та направлено на погодження  експертно-перевірної комісії Державного архіву Запорізької області документи юридичних осіб-джерел формування НАФ, які передають документи до архівного відділу Великобілозерської районної державної адміністрації, з них:

- схвалено:

          а) 4 описи 2 установ за 2013-2014 рр. на 29 справ, у тому числі:

               - постійного зберігання 2 описи на 18 справ;

               - з кадрових питань (особового складу) 2 описи на 11 справ.   

За інформацією архівного відділу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень