Великобілозерська районна державна адміністрація

Генеральне планування територій дозволяє вирішувати соціальні питання та бачити перспективу

Дата: 31.01.2017 09:46
Кількість переглядів: 386

На першому  в цьому році засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, розглянуто проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території з урахуванням збільшення меж села Обільне Мелітопольського району Запорізької області». Проектом передбачено вирішити низку проблем містобудівного характеру, а саме: формування нового громадського центру в середній частині нової житлової забудови села;  буріння нової свердловини для забезпечення потреб населення села питною водою;  будівництво централізованої побутової каналізації;  влаштування зливної системи відведення поверхневих вод; розширення існуючого кладовища на 1,5 га в межах санітарно-захисної зони.

За згодою громади діти будуть навчатися у Семенівській середній загальноосвітній школі за 5,8 км від села, користуючись автобусним перевезенням.

Позитивно відзначено наявність пасовищ та зелених насаджень навколо села, що створює привабливу екологічну ситуацію навколишнього середовища.

За підсумками презентації проекту генерального плану члени архітектурно-містобудівної ради  відзначили високий рівень вирішення архітектурно-планувальних та соціальних питань.

У ході засідання також було надано консультацію розробникам проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування с. Михайлівка Вільнянського району Запорізької області». Цим документом передбачено об’єднати території водного об’єкта, землі сільгосппризначення та дачні кооперативи в один населений пункт. Заплановано також будівництво нової школи, дитячого садка та громадського центру в північній частині села. У зв’язку із необхідністю закриття трьох існуючих кладовищ є потреба в будівництві нового. 

Довідково. План проведення засідань архітектурно-містобудівної ради розміщено на веб-порталі облдержадміністрації на сторінці Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень