Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Дата: 17.01.2017 09:50
Кількість переглядів: 404

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 16 січня 2017 року провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації.

В роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації, представники структурних підрозділів райдержадміністрації соціального направлення, лікувальних закладів району, правоохоронних органів та Великобілозерської сільської ради.

До порядку денного включено питання: про доцільність повернення малолітніх дітей до матері; про проживання осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в будинках, якими вони були забезпечені; про підсумки роботи Комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації у 2016 році; про затвердження плану роботи Комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації на 2017 рік; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей РДА та Великобілозерської сільської ради.

За результатами роботи  комісії винесені відповідні рішення, визначені відповідальні виконавці, встановлені чіткі строки виконання завдань.   

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень