Великобілозерська районна державна адміністрація

До 2020 року в області планують реалізувати 335 проектів будівництва та екологічних заходів

Дата: 31.01.2017 09:50
Кількість переглядів: 468

До регіональної  програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення увійшли об’єкти будівництва та заходи екологічної спрямованості, які мають пріоритетне значення для Запорізького регіону та будуть реалізовані до 2020 року.

До програми включено 335 проектів будівництва та екологічних заходів, реалізація яких потребує коштів  загальним обсягом  1 млрд. 837 млн. грн.

Як наголосила заступник директора Департаменту – начальник управління економіки будівництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина, для нашого регіону нагальними залишаються   необхідність модернізації та зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери; дефіцит  якісної питної води у населених пунктах та незадовільний стан об’єктів водопостачання; недостатність рівня газифікації населених пунктів регіону; значний рівень забруднення навколишнього середовища, високе техногенне навантаження.

Заходи Регіональної програми згруповані за трьома  основними напрямами: розвиток соціальної інфраструктури (214 проектів будівництва та реконструкції на загальну суму 783,3 млн. грн.); розвиток інженерної інфраструктури (41 проект будівництва та реконструкції з обсягом реалізації  159,4 млн. грн.); заходи екологічної спрямованості (80 проектів та заходів на загальну суму 894,2 млн. грн.).

Серед 214 проектів, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури,  у сфері освіти передбачено 93 проекти, зокрема будівництво нової школи в с. Велика Знам'янка Кам'янсько-Дніпровського району, басейну для Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату "Джерело", басейну та стадіону для Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, медпункту для Преславської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату  Приморського району.

У сфері охорони здоров’я налічується 50 проектів, зокрема будівництво протипухлинного центру в м. Запоріжжя (центру мегавольтної  терапії); будівництво корпусу-вставки    № 3 онкологічного диспансеру в м. Мелітополі; будівництво сховища на 120 осіб на території обласного протитуберкульозного диспансеру; реконструкція протитуберкульозного диспансеру в м. Запоріжжя.

У сфері культури – 47 проектів, у тому числі  реконструкція будівель обласної філармонії, обласного художнього музею та обласного театру юного глядача. Також передбачено реконструкцію восьми спортивних споруд, зокрема будівництво водно-спортивного комплексу (плавального басейну) в м. Мелітополь, реконструкцію міського стадіону "Старт" у  м. Енергодар, будівництво шкільного стадіону в с. Азовьке Бердянського району.  Будівництва житла заплановано для забезпечення потреб учасників АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, медичних працівників у м. Енергодар, м. Токмак, Вільнянському та Якимівському  районах.

Поліпшенню екологічної ситуації в області сприятиме впровадження 80 проектів будівництва та інших природоохоронних заходів (на загальну суму 894,2 млн. грн.), зокрема,  реконструкція каналізаційних колекторів у  м. Мелітополь та Оріхів, будівництво очисних споруд каналізації у смт Степногірськ Василівського району, смт Якимівка, смт. Веселе, будівництво зовнішніх мереж і споруд водопостачання та водовідведення у селища Кирилівка, реконструкція каналізаційних очисних споруд у м. Оріхів, Пологи, Приморськ, Вільнянськ.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень