Великобілозерська районна державна адміністрація

Учасники АТО подали заявки на понад 2,5 тисячі гектарів землі

Дата: 04.10.2016 09:51
Кількість переглядів: 395

На сьогодні до територіальних органів Держгеокадастру в Запорізькій області заяви про виділення землі подали 3016 учасників АТО. Землевпорядники опрацювали 82% звернень, за результатами якого  1912 військовослужбовців отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 2369,86 гектара.

Із земель державної власності учасники АТО отримають ділянки здебільшого для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 1216 військовим передадуть землі площею 2293,73 га (63,5% від виданих дозволів). Ще 696 ділянок площею 76,13 га призначені для ведення садівництва. Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 189 військовослужбовців.

У той же час до органів місцевого самоврядування за отриманням землі звернулися 752 учасника АТО. З них 353  уже надано дозволи на розробку проектів землеустрою. Військовослужбовці отримають у своє розпорядження із земель комунальної власності ділянки площею 187,56  гектара.

Землі, виділені з числа муніципальних, призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд - 248 ділянок або 70% від виданих дозволів, для ведення особистого селянського господарства - 103 ділянки, для ведення садівництва - дві ділянки.  Органи місцевого самоврядування прийняли 95 рішень про передачу у власність земельних ділянок цій категорії громадян.

Довідково: надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень