Великобілозерська районна державна адміністрація

Для учнів розпочали роботу мовні та пришкільні табори

Дата: 07.06.2017 11:51
Кількість переглядів: 314

На території області розпочали роботу 262 мовні табори та 234 пришкільні табори відпочинку на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Планується, що в пришкільних таборах з денним перебуванням відпочинуть 16 113 дітей. Для підлітків організовано екскурсії, творчі заняття, майстре-класи тощо.  У мовних таборах діти мають змогу поглиблювати знання іноземних мов, причому заняття відбуваються   в цікавій  ігровій формі, що сприяє легше засвоювати матеріал. Якщо минулого року в області працювали 140 мовних таборів, то нині відкрилися  вже 262. Планується, що цього року мовні табори відвідають 8 863 дитини.

Як наголосили в Департаменті, методичні підрозділи органів управління освітою надають допомогу таборам з денним перебуванням та мовним таборам у проведенні культурно-масових та спортивних заходів для дітей. Також створено банки методичної літератури з організації роботи таборів. Мовні літні школи відкрито в усіх містах та районах області.
 
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень