Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Переглядів: 343

 

З метою соціального захисту малозахищених верств населення спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації було призначено та виплачено адресну допомогу громадянам, які перебувають на обліку в Управлінні.

З початку липня 2018 року 88 сімей  отримали  державну допомогу, згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 247,2 тис. грн.

Також, відповідно до Закону України  «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримано такі види допомог:

  •  допомога при народженні дитини – 215 одержувачів  на загальну суму  258,5  тис. грн.;
  • допомога одиноким матерям  – 58  одержувачів  на загальну суму 84,2  тис. грн.;
  • допомога на дітей, які знаходяться під опікою – 8 одержувачів на загальну суму 46,6 тис.грн.

Державну соціальну допомогу особам не маючим права на пенсію та особам з інвалідністю отримали 24 одержувачів на загальну суму 28,9 тис.грн.

Державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам  – 78 одержувачів на загальну суму 140,8 тис.грн.

Допомогу по догляду за психічно-хворими – 13 одержувачів на загальну суму 23,4 тис.грн.

Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам та особам похилого віку отримали 18 одержувачів на загальну суму 3,7 тис. грн.

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.07.2018 року проведено масовий перерахунок усіх видів державних соціальних допомог.

Крім того, в липні 2018 року профінансовано кошти в сумі 296,4 тис.грн.  на оплату житлової субсидії для придбання твердого палива та скрапленого газу 99 домогосподарствам.

Відповідно до обласної програми «Назустріч людям» направлено документи до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для отримання компенсації витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства 1 (одному) учаснику бойових дій, який приймав участь в антитерористичній операції на суму 3,1 тис.грн.

 

 

За інформацією Управління

 

 

« повернутися до списку новин