Великобілозерська районна державна адміністрація

Про полігон твердих побутових відходів Великобілозерського району

Дата: 19.08.2016 10:12
Кількість переглядів: 427

На території Великобілозерського району в 2016 році планується завершення будівництва першої черги полігону твердих побутових відходів, який буде обслуговувати 8,1 тис. осіб населення. Але, для ефективної роботи полігону і екологічно безпечного збирання, перевезення, утилізації, видалення і захоронення відходів, які накопичуються на території населених пунктів району, потрібно додатково придбати спецтехніку: сміттєвоз марки КО-440 та бульдозер SHANTUI SD-13.

Також, для раціонального використання твердих побутових відходів (далі - ТПВ) та вилучення з них цінних вторинних компонентів, необхідне придбання та встановлення лінії з сортування ТПВ, що в свою чергу зменшить навантаження на даний об’єкт.

Тому райдержадміністрацією підготовлено та надано до облдержадміністрації пакет документів для виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2017 році, з переліком природоохоронних заходів:

  • Придбання сміттєвозу для збору та транспортування побутових відходів (900,000 тис. грн.);
  • Придбання бульдозеру для землерийно-підготовчих робіт та укладання і ущільнення твердих побутових відходів на території Великобілозерського району Запорізької області (2100,000 тис. грн.);  
  • Придбання та впровадження установок для перероблення побутових, сільськогосподарських і промислових відходів на території Великобілозерського району Запорізької області (4500,000 тис. грн.);

На даному об’єкті планується поетапне створення рентабельного безвідходного сміттєпереробного виробництва.

 

 

 

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

державної реєстрації райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень