Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізький обласний центр зайнятості інформує про заходи соціального захисту осіб, які перебували на обліку за січень 2017 року

Дата: 14.02.2017 09:53
Кількість переглядів: 431

Протягом січня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 27,9 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 15,4% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня 2017 року 1,1 тис. безробітних знайшли роботу, з них 38 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 1,4 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 0,5 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 лютого 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 25,0 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 лютого 2017 року становила 897 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, швачки та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – бухгалтери з відповідним досвідом роботи, менеджери, лікарі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень