Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Сприяння розвитку експорту продукції запорізьких підприємств є одним із найважливіших стратегічних завдань облдержадміністрації»

Дата: 31.01.2017 09:54
Кількість переглядів: 476

У рамках доручення голови облдержадміністрації Костянтина Бриля стосовно просування товарів запорізьких виробників за межі України радник голови з питань інвестицій Олексій Стародубов провів робочу зустріч із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України — торговим представником України Наталею Микольською.

Як повідомив Олексій Стародубов, під час зустрічі були обговорені можливі напрямки співпраці між Офісом з просування експорту, Агентством регіонального розвитку Запорізької області, а також експортерами, що працюють у регіоні.

- Ми обов'язково будемо інформувати бізнес спільноту про розвиток ініціатив у цій сфері. Адже Офіс з просування експорту, який було створено минулого року, насамперед націлений на просування товарів запорізьких товаровиробників. Нині фахівці Офісу працюють у напрямку проведення бізнес-форумів, створюють позитивний імідж України за кордоном та  розробляють необхідні інформаційні матеріали, - повідомив радник очільника Запорізької області Олексій Стародубов.

За словами Наталі Микольської, нині наш регіон має всі шанси збільшити кількість покупців та вийти на міжнародні ринки.

- Зважаючи на рівень регіональних промислових виробництв, а також сільськогосподарський потенціал Запорізької області, участь підприємств регіону в роботі торгових місій призведе до безперечного зростання товарообігу між зарубіжними партнерами й Україною, - підкреслила торговельний представник України.

У свою чергу Костянтин Бриль наголосив на тому, що підприємства Запорізької області давно вже зарекомендували себе за межами України як надійні партнери та виробники високоякісної продукції.

- Сприяння розвитку експорту продукції запорізьких підприємств є одним із найважливіших стратегічних завдань облдержадміністрації. Ми розуміємо, що останнім часом наші товаровиробники втратили певні ринки збуту. Тому ми зобов’язані допомогти підприємцям знайти нових покупців та повірити в себе, - заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень