Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

В ОБЛАСНОМУ БЮДЖЕТІ ЗБІЛЬШЕНО КОШТИ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ ВОЇНІВ АТО З ІНВАЛІДНІСТЮ

Переглядів: 282

На сьогодні у Запорізькій області на отримання компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов чи придбання житла, у черзі на отримання компенсації перебуває 39 осіб. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

З початку року четверо  військослужбовців цієї категорії отримали грошову компенсацію на придбання житла у Пологівському районі та м. Запоріжжя. З обласного бюджету на це було спрямовано  близько 2,7 млн. грн.

На сьогодні в обласному бюджеті збільшено видатки на отримання компенсації військослужбовців. На виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів ІІІ групи  збільшено  суму  на 9 млн. грн.

Освоїти кошти планується у загальній черговості.

Питання забезпечення житлом військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, перебуває на контролі обласної державної адміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин