Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністрації

Дата: 25.10.2016 09:57
Кількість переглядів: 425

Обласна державна адміністрація вже повідомляла, що невстановлені особи звертаються до керівників підприємств, бізнесменів від імені першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Давтяна. Представляючись працівниками благодійного фонду, вони просять надати фінансову допомогу на потреби бійців АТО.

Незважаючи на застереження, шахраї продовжують діяти. Так, керівник ТОВ «Інфоком Лтд» повідомив, що за телефоном його підприємства звернувся чоловік, представившись Дмитром Давтяном, і попросив 15 тис. грн. на лікування поранених бійців 37-го батальйону. Далі на електронну пошту надійшов лист від благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Центр благодійництва», який підтверджував це прохання. І лише завдяки тому,  що працівник підприємства звернувся до приймальні першого заступника голови облдержадміністрації для уточнення деяких питань щодо перерахунку коштів, з’ясувалася правда: Дмитро Давтян нікого не уповноважував і тим більше сам не звертався з подібним проханням, до названого фонду, а також до будь-якого іншого не має жодного стосунку.

У зв’язку з цим перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян звернувся до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з проханням вжити всіх передбачених чинним законодавством  заходів щодо припинення злочинної діяльності, а також встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності.

«Окрім того, що подібні дії завдають шкоди іміджу Запорізької обласної державної адміністрації, зачіпають мою честь, гідність та ділову репутацію як держслужбовця, вони ще й цинічно підривають засади волонтерської допомоги військовим, а також паплюжать добре ім’я 37-го батальйону територіальної допомоги ЗСУ, який є бойовим підрозділом, що з гідністю відстоює суверенітет держави у ході проведення антитерористичної операції»,  йдеться у заяві.

Керівництво ТОВ «Інфоком Лтд» також повідомило в правоохоронні органи про цей конкретний випадок.

У разі подібних незаконних звернень просимо надавати відповідну інформацію правоохоронним органам.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень