Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

В області впроваджується системний підхід до підтримки дітей з інвалідністю

Дата: 08.06.2017 09:57
Кількість переглядів: 386

У Запорізькій області розпочав роботу новий проект - «Формування політики раннього втручання», який реалізується за ініціативи ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» та фундації «Захист прав дітей» за підтримки фонду ООН ЮНІСЕФ. Його запроваджено в якості пілотного також у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Для просування проекту на місцевому рівні в облдержадміністрації проведено дводенний тренінг для фахівців профільних державних структур, представників громадських організацій, які опікуються проблемами дітей-інвалідів, батьків дітей з інвалідністю. Це перший етап підготовки, який передбачає ознайомлення з системою раннього втручання. Слухачі тренінгу дізналися про систему заходів, спрямованих на розвиток дітей раннього віку з фізичними, сенсорними, психічними, інтелектуальними порушеннями або ризиком виникнення таких порушень, а також орієнтованих на супровід та підтримку їхніх батьків. Також було представлено існуючий досвід системи раннього втручання на міжнародному та національному рівнях.

Подальше завдання учасників тренінгу – об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін та спрямувати здобуті знання на впровадження системи раннього втручання  на місцевому рівні.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень