Великобілозерська районна державна адміністрація

В області планово розпочато опалювальний сезон

Дата: 25.10.2016 10:00
Кількість переглядів: 395

У Запорізькій області роботи з підготовки до опалювального сезон завершено в повному обсязі. Про це повідомив  директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  облдержадміністрації Петро Чуктуров під час онлайн - наради, яку провів голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За інформацією посадовця, в області об'єкти соціальної сфери підготовлені в повному обсязі, зокрема 556 шкіл, 383 дитячих садка, 71 лікарня. Також на всі об'єкти оформлено акти готовності.

Комплексно підготовлено з підписанням паспортів готовності 6870 житлових будинків, що становить 100 %.

До нового опалювального сезону підготовлено 607 котелень, 959,8 км теплових мереж, 65 центральних теплових пунктів, замінено 5,6 км теплових мереж, відремонтовано 67,7 км водопровідних мереж та 4,4 км каналізаційних мереж, підготовлено 79 водопровідних насосних станцій та 82 каналізаційні насосні станці, сім водопровідних очисних споруд, 20 каналізаційних очисних споруд, 420 артезіанських свердловин.

Також капітально відремонтовано 885,7 тис. м2 міських вулиць і доріг, підготовлено 306 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки. На випадок украй несприятливих погодних умов укладено договори зі сторонніми організаціями на залучення 167 одиниць спецтехніки. На зимовий період заготовлено 47,2 тис. тонн посипного матеріалу та реагентів.

- Департаментом щоденно проводиться моніторинг щодо сталого проходження опалювального сезону. Всі питання, які виникають, вирішуються в оперативному порядку. Початок проходження опалювального сезону в області відбувся в плановому режимі, - підкреслив Петро Чуктуров.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відзначив, що завдяки злагодженим діям та ретельній підготовці опалювальний сезон в області розпочато без істотних проблем, зроблено все, щоб опалювальний період цього року пройшов стало та без  надзвичайних ситуаці


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень