Великобілозерська районна державна адміністрація

Світ побачила книга про 25 історій героїв АТО

Дата: 25.10.2016 10:01
Кількість переглядів: 463

Презентація книги «З Україною в серці» відбулася в облдержадміністрації, у якій   взяли участь представники обласної та міської влади, герої книги, учасники АТО, активісти, волонтери, громадськість.

Автор твору  Валентина Михайлова пояснила , що розповіді саме про  25 захисників обрано не випадково, бо  цього року Україна відзначає 25-річчя незалежності, і знаково, що  книга побачила світ у почесний ювілей.

- У книзі описані історії запорізьких героїв-захисників, які мужньо стали на захист нашої держави у тяжкі часи. Ці художньо-публіцистичні портрети-нариси написані на основі особистих зустрічей, спогадів та розповідей героїв АТО. Створення книги – це мій поклик душі, це моя вдячність та низький уклін нашим захисникам. Всі герої – різні, але їх об’єднує сила духу, любові, відданості, - розповіла під час презентації видання Валентина Михайлова.

Ініціативу створення та видання цієї книги підтримала обласна влада.

- Сьогодні для нас це надзвичайна подія, цю ініціативу ми не могли не підтримати. Взагалі, такі книжки мають видаватися якомога частіше, щоб нащадки знали та пам’ятали сучасних героїв. На сході країни сьогодні пишеться історія нашої держави, наша  мета – щоб історія кожного захисника була почута, щоб на прикладі цих мужніх людей виховувалось  не одне покоління нащадків. До того ж, видання цієї книги може спонукати інших авторів увіковічити сучасну історію, розповісти про героїзм наших бійців. Є реальні сподівання, що це не останнє видання, -  зазначила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Книга видана накладом близько тисячі екземплярів. Найближчим часом видання поповнить бібліотеки учбових закладів міста та області. Книга розрахована на широке коло читачів.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень