Великобілозерська районна державна адміністрація

У Веселівській громаді відкриється власний ЦНАП завдяки міжнародній допомозі

Дата: 21.03.2017 10:03
Кількість переглядів: 438

Представники Веселівської ОТГ із Запорізької області у числі 12 об’єднаних територіальних громад підписали меморандум про співпрацю з компанією SKL International щодо створення центрів надання адміністративних послуг.

Під час заходу Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода зазначив: «Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох громадах. Швидкі успіхи в цьому напрямку стали можливими в тому числі і завдяки державній підтримці та сприянню наших міжнародних партнерів».

Створені в об’єднаних громадах ЦНАПи будуть відрізнятися від тих, що вже працюють при райдержадміністраціях. Оскільки громади мають більш широкі власні повноваження, вони мають змогу якісно надавати не лише адміністративні, а й комунальні та інші послуги. Ці послуги можуть бути також доступнішими. Для цього в селах об’єднаних громад важливо створювати віддалені та мобільні робочі місця для фахівців ЦНАПів, залучати до надання послуг сільських старост.

У компанії SKL International зазначили, що у цих 12 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання центрів адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів.

Довідково. Компанія SKL International реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг. U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів: Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

У планах проекту U-LEAD component 2 - відкриття не менше 24 ЦНАПів у вже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і до 600 центрів – до кінця 2020 року.

Загальний розмір фінансування складає 800 тисяч євро.


 


 


 

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень