Великобілозерська районна державна адміністрація

Ветерани війни отримують грошову допомогу з державного та обласного бюджету

Дата: 26.04.2016 09:34
Кількість переглядів: 512

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі особлива увага приділяється соціальному захисту ветеранів Другої світової  війни та бійців АТО. За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, в Запорізькій області проживає 54,9 тис. ветеранів війни. У цьому році передбачено виплату разової грошової допомоги ветеранам війни  і  особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”. На ці виплати запорізьким ветеранам з державного бюджету  спрямовано 33,5 млн. грн.

- Усі ветерани війни, у тому числі учасники антитерористичної операції, користуються пільгами, передбаченими законодавством.  У цьому році тільки на компенсації їм пільг на житлово–комунальні послуги передбачено 335,7 млн. грн. Також щомісяця ветерани війни отримують підвищення до пенсії та цільову грошову допомогу, - повідомив директор Департаменту  Ігор Мещан.

В області одночасно з державними програмами реалізується обласна Програма соціального спрямування “Назустріч людям” на 2015 – 2019 роки, на реалізацію якої  передбачено 146,5 млн. грн. Лише на поточний рік виділено 17,2 млн. грн.  Зокрема, в І кварталі з обласного бюджету на соціальні потреби людей пільгових категорій спрямовано близько 2 млн. грн.

За рахунок коштів обласного бюджету щорічну грошову допомогу до Дня Перемоги у розмірі 500 грн. отримає 981 учасник бойових дій на загальну суму 490,5 тис. грн.

Також триває робота з оздоровлення ветеранів та інвалідів. Упродовж І кварталу 2016 року в мережі санаторно–курортних закладів оздоровлено близько 100 ветеранів війни.

Нагадаємо, щороку до Дня Перемоги проводиться благодійний телемарафон “Пам’ять”. У 2015 році за підсумками телемарафону надійшло 947,1 тис.  Нинішній телемарафон, який проводиться сімнадцятий рік поспіль,  проходить під гаслом: “Пам’ятаємо – перемагаємо!”. Благодійні надходження телемарафону будуть використані виключно на матеріальну допомогу ветеранам війни, бійцям АТО та членам сімей загиблих.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень