Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Кошти обласного благодійного телемарафону адресно спрямовують на допомогу нашим захисникам

Дата: 21.02.2017 10:05
Кількість переглядів: 478

За рахунок коштів, зібраних під час обласного благодійного телемарафону, який проводився до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України, матеріальну допомогу в розмірі 1900 грн. отримали 102 демобілізовані бійці – жителі Запоріжжя, Якимівського, Приморського, Бердянського, Оріхівського та інших районів.

За словами  голови громадської організації «Товариство ветеранів АТО», скарбника телемарафону Дениса Безтужева, підтримали тих воїнів, які потребували коштів на лікування, реабілітацію, поліпшення соціально-побутових умов, а також учасників АТО, які мають багатодітні родини. Загальний обсяг допомоги склав понад 190 тис. гривень.

У ході засідання спостережної ради телемарафону голова громадської організації «Честь і гідність» Валерій Мороко наголосив на необхідності ретельної перевірки пакетів документів, які надаються заявниками, та більшої адресності виплат. Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко нагадав, що одна з цілей марафону – підтримка соціальних та інформаційно-просвітницьких проектів громадських організацій, увічнення пам’яті героїв, які загинули за свободу України. Зокрема, проект пам’ятника полеглим воїнам антитерористичної операції вже розробила громадськість Чернігівського району.

За результатами засідання вирішено створити резервний фонд для оперативної допомоги родинам,  які втрачають своїх близьких на війні, бійців, які потребують вартісних медичних обстежень та дорогих операцій, побратимів, які потрапляють у важкі життєві обставини.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень