Великобілозерська районна державна адміністрація

Земельні фонди регіону отримали додаткові кошти

Дата: 25.10.2016 10:06
Кількість переглядів: 393

З початку року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Запорізької області надійшло 366,79 тис. грн. Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру в Запорізькій області.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад акумульовано 8,86 млн. гривень. З них на рахунку обласної ради – 119,45 тис. грн., міст обласного значення – 1,11 млн. грн., районних рад – 1,04 млн. грн., сільських, селищних і міських рад – 6,59 млн грн.

Найбільший фінансовий ресурс знаходиться у розпорядженні місцевих рад Більмацького (1,97 млн. грн.), Запорізького (1,83 млн. грн.), Василівського (1,42 млн. грн.) районів.

Частину накопиченого фінансового ресурсу, а саме 1,26 млн. грн., у поточному році спрямовано на розвиток земельних фондів регіону. Зокрема, 582,23 тис. грн. використано на інвентаризацію земель, 350,53 тис. грн. - на проведення нормативної грошової оцінки, 332,99 тис. грн. - на інші заходи з поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь та охорони земель.

Довідково: згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень