Великобілозерська районна державна адміністрація

Житлові субсидії отримують понад 40% запорізьких сімей

Дата: 25.10.2016 10:07
Кількість переглядів: 352

З початку цього року за призначенням субсидії в області звернулися 280 тис. сімей. На сьогодні допомогу на оплату житлово-комунальних послуг  отримують 267,3 тис. родин, що становить майже 41 % від загальної чисельності сімей, що  проживають у регіоні.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, наразі спостерігається щотижневе зростання кількості звернень від 2,5 до 5 тисяч сімей.

Фахівці нагадують, що на новий термін призначення житлової субсидії управліннями соціального захисту населення здійснюються перерахунки призначених житлових субсидій без звернень громадян. Зокрема, за травень, червень, липень, серпень перераховано 100 % справ, за вересень - 98 %,  наразі триває відповідний перерахунок уже за жовтень.

Очікується, що в опалювальний період 2016/2017 років скористаються цим видом допомоги до 408 тисяч домогосподарств.

У Департаменті запевнили, що  забезпечено злагоджену роботу структурних підрозділів соціального захисту населення з організаціями - надавачами житлово- комунальних послуг, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України та іншими фондами, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо отримання інформації, необхідної  для нарахування і перепризначення громадянам житлових субсидій.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень