Великобілозерська районна державна адміністрація

Кандидати на військову службу за контрактом готуються до відправки

Дата: 28.04.2016 15:16
Кількість переглядів: 651

У військкоматах області триває активна  агітаційна та роз’яснювальна робота серед  місцевого населення щодо відбору кандидатів та прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

За словами заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова, силами мобільних груп районних (міських) військкоматів області проводиться рекламна та вербувальна робота серед громадян, які проживають у районних центрах, селищах міського типу та віддалених селах, де жителям роз’яснюють  переваги проходження військової служби за контрактом. У цій справі  військовим комісаріатам активно допомагають сільські, селищні ради.  Крім цього, посадові особи райвійськкоматів проводять заходи в центрах зайнятості населення, на підприємствах, навчальних закладах, серед громадських  і волонтерських організацій.

Відповідно до планового  завдання  військкомати  області повинні залучити на військову службу за контрактом у Збройних Силах України у ІІ кварталі 2016 року   775  осіб.

Черговий, шостий цикл відправки 140 кандидатів на контрактну військову службу до навчальних центрів ЗСУ відбудеться 26-29 квітня,  повідомив полковник Михайло Логвінов.

Довідково:

Перевагами проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України є:

гарантоване грошове забезпечення, яке 2016 року складає від 7 тис. грн., щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;

речове забезпечення;

соціальні гарантії – безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім’ї, право на санаторно-курортне лікування;

щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням  грошового, матеріального забезпечення;

можливість отримання  безкоштовного житла за рахунок держави;

можливість отримання  первинного офіцерського звання;

вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;

можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби. На сьогодні, під час дії особливого періоду, граничний вік призову збільшено до 60 років.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень