Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запорізькі аграрії готуються презентувати свої досягнення на виставці «Агро-2017»

Дата: 16.05.2017 10:10
Кількість переглядів: 385

У Києві з 7 по 10 червня відбудеться ХХІХ агропромислова виставка «Агро-2017». Питання підготовки Запорізької області до участі у масштабному заході обговорили учасники робочої наради, яку провів директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Фіоктістов.

У рамках виставки планується проведення  спеціалізованих виставкових заходів, таких як Animal’EX 2017 - спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва; IV Міжнародна спеціалізована виставка з рослинництва і агрохімії; FISHEXPO ХІ Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства; Х Спеціалізована виставка відновлювальних джерел енергії; ЕкспоАгроТех VII Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин; зрошувального обладнання; засобів механізації сільгоспвиробництва; продовольчого машинобудування; обладнання для тваринництва та птахівництва; кормовиробництва тощо; V Спеціалізована виставка екологічно чистих продуктів та технологій; Спеціалізована виставка техніки; ЕквісвіТ 2017 – ХIV Національна виставка конярства та кінного спорту; НТ AGRO – VI Міжнародна спеціалізована виставка автоматизації, управління GPS I GIS технологій; ІІІ Спеціалізована виставка будівництва.

Під час роботи виставки також будуть проводитися науково-практичні заходи, зокрема конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги, презентації, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

На виставці планується якнайповніше представити Запорізьку обласну експозицію:  кращі досягнення в рослинництві, харчовій та переробній галузі, презентацію роботи провідних фірм, виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції.

Наразі облдержадміністрацією утворено організаційний комітет з питань підготовки обласної експозиції та організації участі виробників у «АГРО-2017». Учасники наради обговорили питання укладання договору із забудовником виставкової площі  щодо надання послуг, пов’язаних із участю у колективній виставковій експозиції; формування переліку підприємств, установ та організацій, які братимуть участь; транспортування, відправлення та зустрічі продукції, товарів та презентаційно-рекламних матеріалів до виставкового центру.

Свої досягнення наразі планують презентувати 19 запорізьких підприємств харчової та переробної промисловості, п’ять  виробників сільськогосподарської техніки та два наукові заклади.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень