Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «У питаннях боротьби з корупцією не буде недоторканних»

Дата: 28.04.2016 11:10
Кількість переглядів: 530

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулися установчі збори новоствореної Антикорупційної комісії при ОДА.

Всі члени дорадчого органу - фахівці з різних сфер та напрямів високого корупційного ризику. Віднині вони збиратимуться раз на два тижні.  До напрямків їх майбутньої роботи віднесено: податкову, митницю, транспорт, землю та медицину. Гуманітарний блок представлений освітою. Крім того, члени Антикорупційної комісії при ОДА звернули увагу очільника області, що вже сьогодні були отримані перші пропозиції про співпрацю від Енергоатому та Укравтодору.

За словами Костянтина Бриля, насамперед членам комісії треба  реагувати на  порушення, які давно турбують жителів регіону.

- Всі корупційні проблеми найбільше бояться розголосу. Тож  більшість заходів будуть спрямовані на виявлення, опублікування та законодавче вирішення питання. Хочу наголосити, що Антикорупційна комісія працюватиме з кожною скаргою, кого б вона не стосувалась. У питаннях боротьби з корупцією недоторканних не буде, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень