Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Костянтин Бриль: «Закон «Про зайнятість населення» потребує реформування»

Дата: 10.02.2017 10:10
Кількість переглядів: 422

У Запорізькому міському центрі зайнятості відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з директорами центрів зайнятості регіону. На порядок денний винесли питання співпраці влади та служби зайнятості стосовно регулювання ринку  праці і впровадження нових методів та підходів у роботі з клієнтами.

- Ми зобов’язані налагодити такий механізм співпраці, який посприяє збільшенню робочих місць та звернень громадян до служби зайнятості. Робоча група має розробити проект щодо внесення змін до закону про зайнятість населення, це допоможе запустити чисту, прозору систему працевлаштування, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Минулого року послугами державної служби зайнятості скористались 76,5 тисячі безробітних громадян, звернулися по допомогу у працевлаштуванні та отримали статус безробітних більше 48 тисяч осіб. За направленням запорізької служби зайнятості роботу отримали  майже 40 тисяч жителів області. Чисельність працевлаштованих осіб за 2016 рік зросла на 5,6%, а число тих, хто мав статус безробітного, знизилось на 12,6% порівняно із попереднім роком.

- Простежується тенденція до покращення ситуації із працевлаштуванням і це приємно вражає. Наразі статистика показує, що кожен другий громадянин, що звертається до центру, на сьогодні є працевлаштованим.  Для покрашення рейтингу нам необхідно залучати роботодавців, аби вони шукали кадри через службу зайнятості. На сьогодні не всі на це згодні, адже немає мотивації, - зазначила директор обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Усі проблемні питання голова облдержадміністрації взяв під особистий контроль. Відтепер засідання робочої групи з директорами центрів зайнятості області стануть регулярними плановими заходами.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень