Великобілозерська районна державна адміністрація

На старті - основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 28.04.2016 13:15
Кількість переглядів: 591

 

Для випускників шкіл наближається відповідальна пора, яка підіб’є підсумок проведеним за партою рокам. З 5 травня  стартує основна сесія ЗНО, яка триватиме  по 17 червня 2016 року.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 5, 11 і 13 травня відбудеться тестування з трьох основних предметів:  української мови і літератури, математики, історії України (випускники загальноосвітніх закладів 2016 року складають державну підсумкову атестацію з цих предметів у формі ЗНО: з української мови обов’язково, з математики або історії України - за вибором).

Цього року на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання в Запорізькій області зареєструвалися: 12  тисяч випускників -  з української мови і літератури (у т.ч. 8251 як такий, що складає державну підсумкову атестацію (ДПА)); 8639 (у т.ч. 5415 - ДПА) – з історії України; 5950 (у т.ч. 2828 - ДПА) – з математики.

Найбільша кількість зареєстрованих у м. Запоріжжі (5307 осіб), м. Мелітополі (1143), м. Бердянську (882), м. Енергодарі (517 осіб). Серед  випускників у районах найбільше виявили бажання скласти ЗНО у  Василівському (385 осіб), Запорізькому (337), Вільнянському (327) районах.

У Департаменті наголошують, що допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься виключно за наявності таких документів: сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Нагадуємо, що до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії  зовнішнього незалежного оцінювання для таких категорій осіб:

учасників антитерористичної операції;

осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах,  де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і які не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період  (за умови подання відповідних підтверджуючих документів).

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 14 червня по 07 липня 2016 року. На цей час зареєстровано вісім  осіб у Запорізькій області. 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень