Великобілозерська районна державна адміністрація

У сфері сімейної та гендерної політики запроваджуються нові конкурси та проекти

Дата: 31.01.2017 10:11
Кількість переглядів: 524

На десятій сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання затверджено Комплексну обласну програму з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.

Як підкреслив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, прийняття цієї програми надасть  змогу оздоровити дітей пільгових категорій з нашої області, а також обласний бюджет бере на себе зобов’язання оздоровити дітей із «сірої зони». Крім цього, програма включає пілотне нововведення щодо співфінансування оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де батьки працюють у бюджетній сфері та на підприємствах державної і комунальної форми власності через механізм часткової оплати вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку. Виконання цього пункту програми дозволить реалізувати механізм надання коштів на оздоровлення та відпочинок дітей за принципом «гроші ходять за дитиною».

Також уперше програмою передбачено проведення конкурсу соціальних проектів серед громадських проектів у сфері сімейної та гендерної політики, а також у сфері оздоровлення та відпочинку дітей - конкурс соціальних проектів з організації оздоровлення та відпочинку дітей у наметових таборах «Запорізька Січ».

Як відомо, в регіоні вже 16 років поспіль проводиться обласний конкурс «Господиня свого краю». З метою формування гендерної культури та усунення стереотипів програмою передбачено проведення нового  конкурсу для чоловіків - «Батько року».

Згідно з програмою продовжиться проведення «Школи сім’ї», дія Програми підготовки молоді до подружнього життя.

Також передбачено створення антикризової установи для осіб, постраждалих від гендерно зумовленого та домашнього насильства.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень