Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Учасники АТО та їх родини отримують належну державну допомогу

Дата: 21.03.2017 10:13
Кількість переглядів: 293

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечується соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях протесту.

За станом на 01.01.2017 для взяття на облік та внесення до бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, звернулися та відповідно обліковані 150  інвалідів війни – учасників антитерористичної операції, 8818  учасників бойових дій, 233 члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців -  учасників АТО.

Всім облікованим учасникам антитерористичное операції та членам їх сімей надаються пільги.

Окрім цього, на виконання  постанови Кабінету Міністрів України «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів   I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»  Запорізькій області з державного бюджету виділено 5934,8 тис. грн.

Грошову компенсацію на придбання житла надано інваліду II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції та восьми сім`ям загиблих військовослужбовців - безпосередніх учасників АТО.

Крім цього, родині загиблого у масових акціях протесту виплачено допомогу в сумі 121,8 тис. грн.

Одноразову грошову допомогу членам сімей, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження під час участі у зазначених акціях, у 2016 році виплачено допомогу на суму 221,2 тис.грн.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень