Великобілозерська районна державна адміністрація

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці дозволить уникнути відключень електроенергії

Дата: 17.02.2017 13:13
Кількість переглядів: 307

Забезпечення стабільної роботи об’єднаної енергосистеми України, уникнення дисбалансу між виробництвом і споживанням електроенергії та безперебійне енерго- та теплопостачання населенню, максимальна координація роботи органів центральної та регіональної влади, відомств, служб та підприємств енергопостачання – такі головні завдання окреслив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час спільного засідання Антикризового енергетичного штабу та Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Від Запорізької області у заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та заступник голови ОДА (стажування) Володимир Тоцький, члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, представники підприємств енергетики.

Урядовець повідомив, що запроваджені тимчасові надзвичайні заходи в енергетиці передбачають встановлення граничного споживання електричної потужності в період з 8 до 22 години доби. Інструкції  про складання і застосування графіків щодо зниження електроспоживання розроблені і направлені в регіони.

Разом з тим, наголосив Геннадій Зубко, на місцях облдержадміністрації спільно з обленерго  мають відпрацювати низку заходів.

А саме: запропонувати промисловим підприємствам максимально перенести робочі зміни  на нічні години доби; підприємствам з безперервним циклом роботи знизити навантаження в період з 8 до 22 години мінімум на 10%; забезпечити контроль за дотриманням граничного споживання енергоємними підприємствами; підприємствам, організаціям, установам запропонувати використовувати власні джерела живлення, у тому числі альтернативні,  що дозволить зменшити  з 8 до 22 години  навантаження на енергосистему.

- Найголовніше – маємо забезпечити надійне безперебійне електро- та теплопостачання навчальних та лікувальних закладів. Якщо завдяки вжитим заходам не будуть перевищуватись граничні величини споживання електричної потужності, які встановлені кожній області, графіки відключення електричної енергії для цих областей застосовуватись не будуть, - зазначив Геннадій Зубко.   

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень