Великобілозерська районна державна адміністрація

Готуємось до 25-ї річниці незалежності України

Дата: 28.07.2016 10:22
Кількість переглядів: 468

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 27.07.2016 року провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та представниками закладів культури і освіти району щодо підготовки до святкування в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. В ході наради визначено план основних заходів, які будуть проведені та відповідальних виконавців.

Святкові урочистості в центрі села відбудуться 23 серпня 2016 року, в рамках яких заплановано: хода та покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченко, вручення державних нагород та почесних грамот кращим хліборобам, волонтерам, учасникам АТО та членам їх сімей, молодіжний флешмоб, привітання військовослужбовців підшефних військових частин підрозділів Збройних Сил України, проведення святкового тематичного концерту, атракціони та виїзна торгівля, тощо. Як звичайно, приєднаються до всіх заходів представники громадськості Великобілозерського району. Напередодні свята планується наведення благоустрою на території всіх населених пунктів району. В ході обговорення визначено дату проведення суботника - 12 серпня.

А вже 24 серпня делегація від Великобілозерського району прийме участь в урочистій ході та мітингу в м.Запоріжжі за участі представників міст та районів області, військовослужбовців Збройних Сил України та Національної Гвардії України, кращих промислових і сільськогосподарських підприємств, самодіяльних колективів та майстрів народного мистецтва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень