Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Облдержадміністрація звернулася до обласної ради щодо виділення додаткових коштів для забезпечення підвищеного розміру мінімальної зарплати

Дата: 24.01.2017 10:24
Кількість переглядів: 468

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII, яким обласному бюджету збільшено у порівнянні з проектом державного бюджету освітню субвенцію на 140,9 тис. грн. та додаткову дотацію на здійснення переданих із державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я  в сумі 313,1 тис. грн., внесено відповідні зміни до проекту обласного бюджету.

Законом України «Про внесення змін до діючих законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774- VIII також внесено зміни до Закону України «Про оплату праці» в частині обчислення заробітної плати працівників для забезпечення її мінімального розміру - 3200 грн.

А саме, при встановленні мінімального розміру заробітної плати не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових та ювілейних дат.

Для забезпечення виплати працівникам бюджетної сфери, які утримуються з обласного бюджету, у 2017 році мінімального розміру заробітної плати, з дотриманням внесених змін до Закону України «Про оплату праці», необхідно додатково виділити 63,6 млн. грн.

У зв’язку з цим обласною державною адміністрацією внесено таку пропозицію до обласної ради, яка має бути розглянута разом з проектом обласного бюджету на  сесії, яка запланована на  26.01.2017 року.

Довідково. На сайті обласної державної адміністрації оновлено інформацію щодо умов формування місцевих бюджетів області, виходячи із затвердженого Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та змін до низки законодавчих актів.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень