Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Дата: 23.05.2017 10:25
Кількість переглядів: 382

Перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко 22 травня 2017 року провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. В роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації, представники структурних підрозділів райдержадміністрації соціального направлення та правоохоронних органів.

До порядку денного включено питання: про стан виконання батьківських обов’язків матері щодо виховання малолітніх дітей; про надання дозволу на переоформлення документів на квартиру, в якій зареєстрована та проживає неповнолітня дитина; про доцільність повернення неповнолітньої підопічної до родини опікуна; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей райдержадміністрації та Великобілозерського відділення поліції Кам'янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області. За результатами роботи комісії винесено відповідні рішення та визначено відповідальних виконавців.


 


 


 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень