Великобілозерська районна державна адміністрація

Для координації оздоровчої кампанії дітей створено регіональний штаб

Дата: 16.05.2017 10:25
Кількість переглядів: 391

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено оперативний регіональний штаб з координації оздоровчої кампанії 2017 року в Запорізькій області на чолі із заступником голови ОДА Едуардом Гугніним, а також затверджено план заходів щодо організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року в Запорізькій області.

Аналогічні оперативні місцеві штаби з координації оздоровчої кампанії мають бути створені на територіях, де розташовані дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Документом зобов’язано голів райдержадміністрацій та рекомендовано міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад забезпечити належний контроль за цільовим використанням коштів, що спрямовуються на організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків області; за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на відповідній території.

Керівникам територій також доручено до 01.06.2017 здійснити моніторинг підготовки до оздоровчої кампанії в частині санітарно-епідеміологічного та технічного стану будівель і споруд, обладнання, протипожежної безпеки, якості продуктів харчування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку облдержадміністрації. При цьому для здійснення моніторингу діяльності закладів оздоровлення та відпочинку дітей з питань підготовки та готовності їх до відкриття  обов’язково включити до складу  комісії фахівців територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Запорізькій області, представників Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Забезпечення дотримання належних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку покладено під особисту відповідальність керівників  відповідної території.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень