Великобілозерська районна державна адміністрація

Конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Дата: 11.05.2016 10:28
Кількість переглядів: 529

На території Запорізької області з 18 березня по 18 квітня 2016 року включно тривав  попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Також  участь у даному заході прийняв і Великобілозерський район. Райдержадміністрацією та виконкомами сільських рад підготовлено та подано на участь у даному конкурсі 6 проектних пропозицій.

Оцінка та попередній конкурсний відбір відбувався з 19 по 30 квітня 2016 року. Учасники регіональної комісії обговорили інвестиційні програми, які планується реалізовувати у 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку. За результатом аналізу допущених до конкурсу 132 проектів встановлено, що 83 проекти відповідають усім критеріям та умовам відбору,19 проектів не відповідають окремим критеріям відбору. Ще 30 проектів в цілому не відповідають умовам відбору.

Від Великобілозерського району в слідуючий етап конкурсного відбору пройшли 5 проектів.

Протокол засідання регіональної комісії та перелік проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2017 році на території області за рахунок державного фонду регіонального розвитку, який направлено до Мінрегіону України додається.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень