Великобілозерська районна державна адміністрація

Влада регіону працює над залученням зовнішніх та внутрішніх інвестицій

Дата: 21.06.2016 13:43
Кількість переглядів: 556

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим, який перебуває в Запоріжжі з робочою поїздкою.

Як повідомив Геннадій Чижиков, сьогодні він зустрівся з керівниками компаній – членами Палати, що є провідними експортерами в регіоні. Під час спілкування представники запорізького бізнесу звернули увагу на важливість підтримки вітчизняних виробників, які працюють для розвитку держави. Також президент Торгово-промислової палати України розповів про підготовку InCoФоруму, що спільними зусиллями облдержадміністрації та ТПП має акцентувати увагу на питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі та кооперації. Також порушувалося питання про участь Палати у створенні Агенції регіонального розвитку.

У свою чергу, Костянтин Бриль окреслив головні напрямки інвестиційних проектів, у яких зацікавлена Запорізька область. Серед них - розвиток курортної зони, транспорту та системи ЖКГ.

 - Ми готові розглянути питання передачі в концесію нашого обласного водоканалу. Адже нині підприємство виживає лише завдяки періодичним вливанням коштів з обласного бюджету. Тож нині воно потребує системного підходу, як це було зроблено в деяких інших країнах. Раніше у нас були інвестори, проте через бюрократичну складову вони відмовилися від своїх ідей. Нині влада області досягла певних зрушень і готова до реальної співпраці, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень