Великобілозерська районна державна адміністрація

Чорний біль нашої землі

Дата: 26.04.2017 10:30
Кількість переглядів: 391

     

 

26 квітня - 31 роковини з Дня Чорнобильської трагедії. Це скорбна дата в історії нашої країни. Кожного року український народ вшановує ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які, жертвуючи не лише власним здоров'ям, а й життям, зупинили атомну стихію.

Час летить швидко. Але чорнобильська трагедія для нашого народу, й до цього часу, лишається невигойною раною. Наслідки аварії не просто дають про себе знати, вони тривожать дедалі більше і більше: темпи захворюваності учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих зростають.

Наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції відчула на собі вся країна. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю наших героїв-чорнобильців. І у наших силах, разом долати болючі наслідки аварії на ЧАЕС - взаємодопомогою, чуйністю, людяністю, турботою про здоров'я ліквідаторів, потерпілих, хворих.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації перебуває 12 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які отримують пільги відповідно до чинного законодавства. В рамках своєї компетенції, працівники управління завжди намагаються йти назустріч ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у вирішенні їх проблем.

Із кожної трагедії людство повинно винести урок на майбутнє, аби ніколи більше не зміг повторитись «Чорнобиль».

Чорнобильська аварія - це урок, за який заплачено дорогою ціною.

Пам'ять про ті дні, що стали трагедією всього людства не зітреться ніколи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень