Великобілозерська районна державна адміністрація

Реформований рибоохоронний патруль запрошує мотивованих фахівців

Дата: 20.03.2017 10:30
Кількість переглядів: 475

Розпочато прийом документів у рибоохоронний патруль Запорізької області. На роботу заплановано взяти 30  працівників.

Рибоохоронний патруль створено замість ліквідованих органів рибоохорони (рибінспекції), що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок. Нова структура заснована на  використанні європейського досвіду, передбачає сучасне оснащення та відкритість перед суспільством. Патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації.

- Запрошуємо ефективних мотивованих громадян, кому небайдужа доля рибної галузі, доєднатися до реформування і подавати документи для участі в конкурсі. Зі свого боку держава створює гідні умови праці: забезпечує сучасною технікою, паливом,  зарплатою  6 - 7 тис.  грн. Це в кілька разів вище, ніж у  ліквідованих органів рибоохорони, - зазначив начальник управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області Дмитро Чайка.

Для участі в конкурсі необхідно подати  такі документи: копію паспорта громадянина України, письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі, письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, копію документа (документів) про освіту, заповнену особову картку встановленого зразка, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.

Потрібні такі фахівці: начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер, завідувач сектору роботи з персоналом, завідувач сектору юридичної роботи, заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль», головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (20 вакансій), провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (7 вакансій), старший державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (3 вакансії), головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності, головний спеціаліст з охорони праці, головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства (2 вакансії на період декретної відпустки).

Довідково: документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Чубанова,  235, до 31 березня 2017 року (включно). За детальною інформацією звертатися за номером тел.: 0953136058 або на електронну адресу zaporozhye.rp@ukr.net. Нагадуємо, конкурс на зайняття вакантних посад до рибного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції, включатиме електронне тестування та співбесіду і буде максимально прозорим та зрозумілим для суспільства.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень